Всеукраїнське тестування розчину REGARD

ЯКІ УНІКАЛЬНІ ЯКОСТІ РОЗЧИНУ REGARD?

① REGARD не має в своєму складі хімічних консервантів. Тому він є унікально безпечним для очей користувачів незалежно від їх віку, стану здоров’я та тривалості використання.

② REGARD пройшов декілька типів досліджень щодо ефективновсті дії. Тому він має науково обгрунтовані найвищі оцінки за якість дезінфекції, очищення, зволоження та комфорту носіння контактних лінз.

③ REGARD має в своєму складі виключно біосумісні компоненти. Тому він ідеально підходить для дітей, пацієнтів з чутливими або проблемними очима.

④ REGARD взяв найкращe від універсального розчину та пероксидної системи. Тому він дуже зручний і простий у використанні, а одночасно з цим — максимально ефективний в очищенні та дезінфекції контактних лінз.

⑤ REGARD РЕКОМЕНДОВАНО ЛІКАРЯМИ-ОФТАЛЬМОЛОГАМИ З РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ.

ЯКА МЕТА ТЕСТУВАННЯ?

«Ми розпочали всеукраїнське тестування розчину REGARD, — пояснює Керівниця відділу контактної корекції зору компанії VOG, пані Олена Гончарук, — з головною метою: дати можливість якомога більшій кількості користувачів контактними лінзами особисто його затестити. Адже REGARD, з усіма своїми унікальними, інноваційними, висококласними характеристиками, гідний бути улюбленцем українських споживачів. А українці, в свою чергу, гідні мати у доступі розчин, який здатен всеосяжно і без шкоди дбати про їхні контактні лінзи та очі!» ЯКІ УМОВИ УЧАСТІ У ТЕСТУВАННІ: Попри те, що продукція Vita Research продається майже в усіх онлайн та офлайн оптиках країни, саме тестування розчину REGARD проходить в обраних оптиках кожної з областей України. Vision Optic group щиро дякує своїм Партнерам, які приєднались до цієї важливої ініціативи! Їх повний перелік є нижче на сторінці. Заради того, аби максимальна кількість носіїв контактних лінз змогли взяти участь у тестуванні REGARD, і на власному досвіді відчути переваги використання цього унікального засобу, Vision Optic group за підтримки італійського виробника Vita Research: ① знижує вартість до мінімального рівня! тож в рамках тестування розчин REGARD (100 ml) можна придбати за 150 грн. ② закликає кожного учасника бути відповідальним! адже лімітована партія розчинів REGARD, яка виділена для тестування, перш за все, призначена саме тим користувачам контактних лінз, які свідомо обирають по-справжньому якісний продукт і кому дійсно потрібен здоровий стан очей.