Reset

Більше комфорту

Reset — це безконсервантні краплі подвійної дії, які використовуються безпосередньо під час носіння контактних лінз. Вони зволожують та очищують усі типи контактних лінз, водночас змащуючи рогівку очей.
Таким чином, краплі Reset забезпечують ідеальний та тривалий комфорт носіння контактних лінз.

Формула Reset містить 0,8% Carboxymethylcellulose, яка має неперевершені зволожуючі властивості та гарну переносимість

Reset містить Pluronic F127 0,5%, не іонний поверхнево-активний інгредієнт, який забезпечує ніжне очищення контактних лінз без порушення структури сльозової плівки

Reset® використовує біосумісну систему OxyChlorite, яка гарантує стерильність продукту у пляшці, і подальше розщеплення на сіль, воду і кисень при потраплянні в око.

 Ефективність крапель Reset® у забезпеченні комфорту під час носіння контактних лінз було доведено науковими клінічними дослідженнями:

30 користувачів контактними лінзами (40шт. м’яких і 20шт. жорстких газопроникних) були проінструктовані використовувати краплі Reset у правому оці від 3 до 6 разів на день впродовж 45 днів. Їх відчуття занотовувалися на 15, 30 та 45 день використання.

Висновок: Статистично доведено ефективність дії крапель Reset на поліпшення комфорту очей та стану контактних лінз під час носіння.

Краплі Reset® подвійної дії

• Полегшують симптоми дискомфорту, пов’язаного з тривалим часом носіння лінз

• Відновлюють рівновагу взаємодії між контактними лінзами, сльозовою плівкою і поверхнею рогівки

• Забезпечують максимальний комфорт і безпеку у поєднанні із захистом очей