Regard K RGP

Regard K RGP має спеціальну формулу, що відповідає вимогам жорстких газопроникних контактних лінз.

Regard K RGP дезінфікує, зберігає, зволожує і підтримує стан RGP-лінз, без використання сенсибілізуючих консервантів.

Унікальна формула на основі молекул OxiChlorite®, яка дезінфікує лінзи у контейнерах, але розпадається на сіль, воду і кисень, коли потрапляє в очі.

Крім того, особлива комбінація поверхнево-активних речовин, зволожуючих компонентів і компонентів, що сприяють регулюванню в’язкості, роблять Regard K RGP багатофункціональним розчином для жорстких газопроникних контактних лінз.

Оптимізація роботи жорстких газопроникних контактних лінз

Аби оцінити виняткову оптичну прозорість лінз, що виготовляються із застосуванням сучасних RGP-матеріалів, Вам потрібен винятковий розчин, що буде підтримувати чистоту лінз і забезпечувати високий рівень комфорту.

Очищення шляхом тертя під час замочування лінз

Regard K RGP є особливо безпечним при використанні з лінзами, поверхня яких піддається потенційному пошкодженню абразивними часточками деяких очисних розчинів.

Висока ефективність і безпека дезінфекції

Комплексна молекула OxiChlorite®, будучи стабільною у складі розчину, при наявності кислих мікробних компонентів виробляє нестійкий Chlorine Dioxide, потужну оксидативну дезінфікуючу речовину. Після дезінфекції він знову перетворюється на стабілізований розчин.

Підтримання стану лінз і їх зволоження

Підвищений вміст Hydroxypropylmethylcellulose (0,25%) формує захисну плівку на поверхні лінз для полегшення одягання лінз і забезпечення початкового і подальшого комфорту при носінні жорстких газопроникних контактних лінз.

Внаслідок бар’єру у вигляді захисної плівки також зменшується формування відкладень.

Просто промийте лінзи для очищення та повторного одягання

Оскільки Regard K RGP не потребує окремого додаткового промивання, він може бути застосований для швидкого очищення жорстких газопроникних контактних лінз в будь-який час упродовж дня.

Носії жорстких лінз більше не матимуть проблем подразнення і зафарбовування рогівки, якщо лінзи було вдягнено без попереднього промивання.