Контактні лінзи особливо цінують молоді та активні люди. Ретельна гігієна лінз органічно пов’язана з цінністю часу.

Тож спеціально для таких користувачів був створений  Record 7.30–  швидкий та безпечний розчин для контактних лінз, який забезпечує 7 важливих функцій повного режиму догляду за лінзами за рекордно мінімальний час – 30 хвилин.

1. Очищує

2. Дезінфікує

3. Видаляє білкові залишки

4. Зберігає

5. Промиває

6. Зволожує

7. Змащує

… у швидкому режимі “Промий-Протри-Промий”, що потребує лише 30 хвилин витримки

Ефективність дезінфекції 

Під час щоденного носіння контактні лінзи піддаються впливу великої кількості мікробів, тому забруднюються досить швидко. Відсутність належного очищення та дезінфекції може спровокувати виникнення ряду проблем, починаючи від незначного дискомфорту під час носіння лінз до інфікування очей. Інфекції очей, особливо викликані мікробами, такими як Pseudomonas aeruginosa та ін., без негайного лікування можуть викликати втрату зору в інфікованому оці.

Лабораторними мікробіологічними дослідженнями тестувалась здатність Record 7.30 зменшувати кількість або взагалі знищувати бактерії та патогенні гриби. В результаті, продукт задовольнив або перевищив дезінфекційні критерії (EU ISO 14729), встановлені регламентованими та окремими протоколами випробувань.

Спеціальна, не подразнююча формула  забезпечує найвищий рівень захисту завдяки комплексній системі гігієни контактних лінз